20000 سند مفقود شده در زیرزمین پیدا شد

رئیس هیات تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه اسناد گم شده در مورد تحقیق و تفحص در یکی از زیرزمین‌های ساختمان تامین اجتماعی پیدا شد گفت که تاکنون بیش از 3000 برگ شکایت و سند تخلف از سازمان تامین اجتماعی به این هیات ارائه شده است.


به گزارش «تابناک»، علیرضا محجوب در نشست امروز هیات تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی با خبرنگاران، در مورد آخرین وضعیت تحقیق و تفحص سازمان تامین اجتماعی گفت: در نشست خبری قبلی این موضوع را با جراید در میان گذاشتم که بخشی از اسناد تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی مفقود شده است که بعد از اطلاع رسانی بسیار خوب مطبوعات، اصحاب رسانه و صدا و سیما این اسناد پیدا شد.

وی افزود: انتشار این اخبار باعث شد که افرادی که اسناد را پنهان کرده بودند دیگر جسارت جابجایی و از بین بردن اسناد را پیدا نکنند و به همین دلیل اسناد با پیگیری‌ها پیدا شد.

این عضو کمیسیون اجتماعی اضافه کرد: ‌در همان روز مصاحبه نامه‌ای به دادستان درمورد مفقود شدن اسناد تحقیق و تفحص ارائه کردند و حتی جلسه‌ای نیز برای پیگیری با دادستان تشکیل شد و گلایه کردند که چرا بعد از گم شدن این اسناد و رسانه‌ای شدن آن تازه قوه قضاییه ورود پیدا کرده است.

محجوب اضافه کرد:‌ باید از کارگران به دلیل دادن اطلاعات در جریان پیدا کردن اسناد تشکر کنم. ما ابتدا باورمان نمی‌شد که این اسناد گم شده است ولی با پیگیری‌ها مطلع شدیم که این اسناد مفقود شده است. نامه‌ای به وزیر کار نوشتم ایشان نیز نامه را به حراست ارجاع داد. با قائم مقام وزارت کار نیز در محل اختفای اسناد حضور پیدا کردیم و توانستیم این ادعا را به اثبات رسانده و آنها را پیدا کنیم.

وی خاطر نشان کرد: مدارک در یکی از زیرزمین‌های ساختمان تامین اجتماعی یعنی ساختمان دوم این سازمان به نام شهید معیری وجود داشت آنجا اتاقی بود که تنها یک کلید داشت که ما در ساختمان دوم تامین اجتماعی به نام شهید معیری مرتب هر چند وقت یک بار برای اطمینان از وجود اسناد سرکشی می‌کردیم که یک مرتبه موضوع به ما اطلاع داده شد که اسناد مفقود شده است. اما ما توانستیم با پرس و جو و کمک و اطلاع کارگران شریف و حراست و وزارت کار اسناد را پیدا کنیم.

رئیس هیات تحقیق و تفحص در سازمان تامین اجتماعی در ادامه با بیان این که نگارش گزارش از نیمه دوم مهر ماه شروع می‌شود گفت: این گزارش از تمامی اسناد مربوط به مراکز درمانی، شعب سازمان تامین اجتماعی، صورت جلسه سازمان در ادوار مختلف، گزارش بازرسان و موارد دیگر تهیه شده است که تلاشمان بر این است در 15 آبان جهت قرائت به مجلس تقدیم کنیم.

محجوب تاکید کرد که با انتشار این گزارش ماهیت بسیاری از متخلفان آشکار می‌شود.

وی با انتقاد از اخبار 20 و 30 برای نوع انعکاس موضوع مفقود شدن اسناد هیات تحقیق و تفحص گفت: طبق آیین نامه ما نمی‌توانیم درمورد جزییات تحقیق و تفحص قبل از انتشار آن اطلاع رسانی کنیم اما متاسفانه اخبار 20:30 در حاشیه‌های خود تنها به فرافکنی پرداخت و به نوعی مزه‌پراکنی کرد که ما به این موضوع اعتراض داریم.

رئیس هیات تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی در ادامه با بیان اینکه بیش از 3000 برگ شکایت، دادخواست و سند تخلف به این هیات ارائه شده است گفت: به بسیاری از این اسناد رسیدگی شده و مابقی نیز تعیین تکلیف می‌شود و در گزارش قید خواهد شد.

محجوب با تاکید بر این که تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی یکی از پرحاشیه‌ترین و پر مساله‌ترین تفحص‌های مجلس است گفت: ممکن است این گزارش چند 10 هزار صفحه ضمائم داشته باشد. امیدواریم مجلس اجازه دهد تا تمامی جزییات گزارش را منتشر کنیم تا کسانی که از اموال دولتی سوء استفاده کرده‌اند شناخته شده و تخلفات آنها برای همه روشن شود.

وی افزود: به تمامی کسانی که وجوهی را از سازمان در اختیار دارند هشدار می‌دهم که این وجوه را برگرداند. کسانی هستند که هزار میلیارد تومان سند پیش آنهاست که باید این موارد تعیین تکلیف شود. اگر این افراد قبل از تهیه گزارش و ارائه آن به مرجع قضایی اسناد و اموال را تحویل دهند مقداری از بار تخلفشان کم شده است چرا که بعد از تصویب گزارش قوه قضاییه به موضوع رسیدگی خواهد کرد.

وی در پایان با بیان اینکه ما از قوه قضاییه انتظار رسیدگی به تخلفات متخلفین این پرونده را داریم گفت که تمامی اطلاعات و جزییات این پرونده تاکنون به رئیس مجلس ارائه شده است.


آدرس ایمیل خود را وارد کنید

 

مطالب مرتبط

Place Ad Code Here آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید

فرم ثبت نظر

ثیت نظر شما

0
  • No comments found
محاسبه BMI
محاسبه WHR
محاسبه وزن مناسب
آزمون ارزیابی اعتماد بنفس
آزمون رست Rast برای ارزیابی توانی بی هوازی
جدول میزان ویتامین های موجود در مواد غذایی مختلف
پرسشنامه و آزمون آنلاین تعیین سطح اضطراب
تست آنلاین اعتیاد به مواد غذایی در 60 ثانیه
تست آنلاین ارزیابی سطح افسردگی بک
سن بیولوژیکی خود را محاسبه نمائید
خودتان را تست کنید:تست عضلات شکم-حرکت در یک دقیقه
نرم افزار آنلاین محاسبات سلامتی و تیپ بدنی
محاسبه یک تکرار بیشینه 1rm
محاسبه گر شدت تمرین برای کاهش وزن
محاسبه آنلاین انرژی موجود در مواد غذایی
محاسبه انرژی میوه ها و سبزیجات
تعیین ضربان قلب بیشینه
تعیین حداکثر اکسیژن مصرفی - VO2max
تعیین ضربان قلب بیشینه
سن بدن یا سن فیستنس شما چند است
نرم افزار سلامت
 چند سانت دور کمر خود را کم کنیم؟
برنامه بدنسازی ویژه - حجم و قدرت
جدول چینی تعیین جنسیت نوزاد (محاسبه گر)
آیا شما میتوانید یک برنامه تمرینی را آغاز نمائید؟
محاسبه میزان چربی سوزانده شده در تمرین
آزمایشگاه آنلاین فیزیولوژی ورزشی
محاسبه گر وزن نرمال دوران بارداری
محاسبه گر بدنسازی
خودتان را تست کنید:شما جغد هستید یا گنجشک؟
محاسبه گر آنلاین درصد چربی
محاسبه وزن مناسب برای مردان وزنان

 ISSN: ‪2322-5335

نظرات ارسالی

چگونه در تعيين جنسيت جنين دلخواه...
با سلام.به مدیریت محترم سایت .منم مث محبوب جون متشکرم از...

چگونه در تعيين جنسيت جنين دلخواه...
عسل جونم سلام. عزیزم شما الان 23 ساله ای.اما گفتی میخوام 9...

پخش زنده بمباران سطح ماه توسط ناس...
عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییی هستی andممن...

چگونه در تعيين جنسيت جنين دلخواه...
سلام به خانمی جونم عزیزم من ۱ ماه پیش رفتم دکتر بهش گفتم...

چگونه در تعيين جنسيت جنين دلخواه...
سلام روناک جونم مرسی عزیزم لطف کردی.من که رفتم تو سایتش ...

چگونه در تعيين جنسيت جنين دلخواه...
سلام سلام به شما عزیزان محبوب جونم رزا جون و خانمی خیلی ...